Про молодший медичний персонал пишуть вкрай рідко, хоча їх робота дуже важлива і для пацієнтів, і для медсестер, і для лікарів. Сестра-господиня хірургічного відділу Тернопільської районної лікарні Любомира Юзва детально розповіла про свою роботу, а також про те, які функції покладені на санітарок.

Насправді від молодшого медичного персоналу залежить весь мікроклімат відділу, адже саме санітарки першими зранку заходять до хворих, вітаються з ними, розпитують про самопочуття, проводять необхідні гігієнічні процедури. Крім того, ці жіночки підтримують чистоту в палатах, операційних, коридорах, санвузлах. У хірургічному відділі Тернопільської районної лікарні є 9 санітарок, які працюють по змінах і підпорядковуються медсестрі та сестрі-господині.

Любомира Юзва починала як операційна санітарка у 2007 році, згодом перейшла в хірургію і стала сестрою-господинею. Свою роботу дуже любить. У лікарні вона є щодня, крім вихідних. У її обов’язки входить прийняття зміни, обхід хворих, видача і здача білизни, а також засобів гігієни та дезинфекції.

  • На роботу я щодня поспішаю, як на свято, – каже пані Любомира. –  В нас дуже дружний колектив, усі належно виконують свої обов’язки, дуже відповідальні. Ніколи не втомлююсь, бо мене завжди втішає те, що я тут потрібна. Прагну, щоб все було в порядку і всі були задоволені моєю працею – від головного лікаря до пацієнта.

Любомира Юзва вдячна головному лікарю В. Лісовському, заввідділом І. Смачило, головній медсестрі Т. Мороз, а також старшій медсестрі М. Вітенько за хороший моральний клімат у відділі та забезпечення необхідними медикаментами і матеріалами.

  • Завдяки цим людям усі молодші медсестри організовані, дисципліновані, чесні і відповідальні, – наголошує пані Любомира. – Увесь молодший медичний персонал добросовісно виконує свої функціональні обов’язки, підтримує гідний порядок і чистоту у відділі, уважно і з великою теплотою ставиться до хворих. На жаль, ми живемо в такому світі і такому часі, що ми хворіємо, але попри все нам треба любити одне одного, допомагати, бути милосердними, чесними і творити добро. Я завжди дотримуюсь принципу: до інших ми повинні відноситись так, як хотіли би, щоб ставились до нас. Цього принципу дотримуються й усі санітарочки.

Леся ЗАМОРСЬКА

Від freemanua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *