У Зборівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбулася презентація роботодавця ТзОВ «Електроконтакт Україна» (м. Золочів, Львівська обл.), що займається виробництвом кабельних мереж для автомобільної промисловості.

Менеджер із персоналу товариства Віталій Кравчук розповів учасникам про виробництво, про перспективи працевлаштування за професією монтер кабельного виробництва, умови праці та її оплати, вимоги до кандидатів, соціальний пакет для працівників, можливості довозу працівників зі Зборівщини Тернопільської області.

«У зв’язку з відкриттям нової лінії зараз є більше 80 вакансій, у тому числі для осіб з інвалідністю. Зарплата 10 тис. грн», – повідомив представник ТОВ.

Віталій Кравчук на презентаційному стенді показав основні операції, які виконує монтер кабельного виробництва. Він наголосив, що всіх тонкощів та функціональних особливостей кожної деталі працівників навчають безпосередньо на підприємстві, незалежно від освіти чи попереднього досвіду роботи.

«До слова, цього року на завод була працевлаштована зборівчанка з інвалідністю Любов Миськів за професією сортувальник виробів, напівфабрикатів та матеріалів», – додала завідувачка сектору активної підтримки безробітних райфілії ОЦЗ Ольга Грицюк.

Бажаючі заповнили анкети потенційного працівника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *