З особливим трепетом і піднесенням зустрічали День Знань у Ладичині Микулинецької територіальної громади. Ще б пак! Адже місцеву школу перейменували в гімназію, до того ж навчальному закладу виповнилося 30 років.

Відкриття школи тут відбулося 1 вересня 1991 р. Її очолив Володимир Мамрош. За три десятиліття зі стін навчального закладу вийшло багато учнів. Були роки, коли у дев’ятирічці навчалося понад 220 дітей. Саме приміщення розраховане на 180 учнів. Із 21 січня 2009 року школу очолює вчителька української мови та літератури Наталія Околович.

  • Зараз у нас навчається 132 учні з першого по дев’ятий клас, – розповідає вона. –  У гімназії працює 19 вчителів і 7 технічних працівників. Цьогоріч маємо 19  випускників і 17 першокласників.

Із 10 серпня 2021 року Ладичинська школа стала гімназією згідно наказу відділу освіти Микулинецької ОТГ, яким всі заклади І-ІІ ступеня перейменовано у гімназії. З нагоди ювілею та перейменування школи, першого вересня тут відбувся урочистий захід за участю вчителів-пенсіонерів, першого директора, який будував і відкривав школу у свій час, а також випускників, які 30 років  тому були першокласниками. До речі, у гімназії працюють педагоги, які колись закінчили цей заклад.

Леся ЗАМОРСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *