День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості відзначають в Україні 18 липня. Напередодні професійного свята ми завітали в один із кар’єрів, що знаходиться на території Скалатської громади.

ТзОВ «Кар’єр Городниця» розташований в селі Городниця колишнього Підволочиського району Тернопільської області. Це найменший в Україні вапняковий кар’єр. Його площа становить усього 4,2 га. Виробничі потужності сягають 68 тис. т в рік.

Підприємство створене у 2005 році.  Кар’єр виробляє та реалізовує вапнякову продукцію – щебінь фракції 80х120, щебінь фракції 40х70, щебінь фракції 20х40, щебінь фракції 10х20, відсів 0х20, відсів 0х10, щебінь рядовий 0х120, щебінь рядовий 0х50, камінь бутовий, вапняк.

Із 2011 року ТзОВ «Кар’єр Городниця» очолює Руслан Гладин. Він розповів, що спецдозвіл на розвідку родовищ становить 11 років. З часу заснування кар’єру тут працює 37 чоловік.

  • Плинності кадрів у нас нема, – каже директор підприємства Руслан Гладин. –  Тут працюють місцеві люди. Для села Городниця кар’єр надає значну допомогу, сплачуючи податки. За минулий рік ми сплатили 5,4 млн. грн., в тому числі в місцевий бюджет 1,4 млн. грн. 

Зі слів директора, останні 5 років кар’єр у Городниці працює постійно, без простоїв, хоча з часу його створення робота була сезонною. Мають хороший ринок збуту й постійних споживачів продукції.

Технічний парк підприємства складається з екскаватора, мобільного подрібнюючого модуля EXTEC C-10+, автономного модуля ситової сепарації EXTEC S-5, фронтального навантажувача XCMG ZL 50G, екскаватора XCMG 330 LC та гідромолота.

  • Техніка фірми EXTEC, яку ми придбали, досить високопродуктивна, працює при мінімальних затратах, – каже пан Руслан. – Основні споживачі нашої продукції – це переважно місцеві будівельні фірми. Ми займаємося лише видобутком, практикуємо самовивіз.

Щороку з нагоди професійного свята колектив ТзОВ «Кар’єр Городниця» отримує премію.

Колектив газети «Хата. Наш район» щиро вітає працівників усіх кар’єрів Тернопільського району з професійним святом.  Ви – справжні майстри своєї справи і свій професіоналізм щоденно підтверджуєте зростанням обсягів виробництва, підвищенням якості продукції. Тож прийміть щиру подяку за труд! Нехай всі намічені вами плани здійснюються завдяки цілеспрямованій та злагодженій роботі. Нехай доля буде прихильною до вас і ваших близьких, щедрою на міцне здоров’я, особисте щастя, добро і родинне благополуччя! Бажаємо нових трудових звершень на благо нашого рідного краю й України!

Леся Заморська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *