Сьомого липня Теребовля відзначала храмовий празник та День міста. Заходи відбувались на різних локаціях, щоб люди змогли відчути врочисту атмосферу. Святкування розпочалось із відкриття оглядового майданчика на міській ратуші та перемістилось у післяобідню пору до Молодіжного парку, де можна було відвідати заходи на будь-який смак.

Тут у містечку майстрів жваво йшла торгівля, розважались діти, проводились майстер-класи, ігри та конкурси. З днем народження рідне місто, його мешканців та гостей свята привітали заступник Теребовлянського міського голови Юрій Дзюбан і начальник управління розвитку інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської облдержадміністрації Олег Продан. Окрім того Олег Йосипович передав вітання містянам від голови Тернопільської ОДА Володимира Труша та вручив від себе особисто грошовий подарунок для розвитку Туристично-інформаційного центру м. Теребовля.

А далі своє мистецтво демонстрували солісти та художні колективи закладів культури Теребовлянської громади, Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв. Долучилися присутні і до святкового купальського дійства з хороводами та вогнищем. Веселу забаву продовжив запальний гуцул-хуліган Василь Мельникович, концерт якого в рамках Дня міста відбувся за сприяння Теребовлянської міської ради та підтримки Олега Продана. Завершилось свято виступом тернопільського кавер-гурту  «LaJam» та феєрверком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *