ПрАТ «Тернопільський кар’єр» належить до провідних компаній України на ринку вапняку, яка займається розробкою родовищ вапнякового каменю з подальшою переробкою його на будівельні та інші види матеріалів. Активний розвиток ПрАТ «Тернопільський кар’єр» дозволив збільшити річні потужності видобутку до 2,8 млн. т продукції на рік.

Виробництво продукції здійснюється на трьох кар’єрах у Тернопільській області: Галущинецькому, Максимівському та Старо-Збаразькому. ПАТ «Тернопільський кар’єр» докладає послідовних зусиль до впровадження високотехнологічних методів видобутку та переробки вапнякового каменю, які дозволяють нарощувати кількісні показники виробництва та забезпечувати стабільну якість готової продукції. Окрема увага приділяється логістичному питанню – оптимізація процесів складування, сортування, відвантаження забезпечила кількаразове збільшення добового відвантаження продукції залізницею та автотранспортом.

Продукція ПрАТ «Тернопільський кар’єр» сертифікована та відповідає усім вимогам та стандартам України. Партнерами компанії є найбільші підприємства металургійної, цукрової, силікатної, будівельної та інших галузей країни. Серед продукції переробки вапняків, які виробляє компанія, потрібно відзначити високоякісний мінеральний порошок, який випускається на сучасному заводі фірми Loesche (Німеччина), основні сфери застосування якого – дорожнє будівництво та виробництво сухих будівельних сумішей.

ПрАТ «Тернопільський кар’єр» зміцнює свою позицію серед лідерів вапнякової галузі, підтримуючи ім’я надійного партнера для найбільших підприємств металургійної, будівельної, цукрової та інших галузей.

Підприємство намагається активно розвивати ринок гранульованого вапняку, з самого моменту запуску нового заводу. Адже підвищення кислотності ґрунтів – проблема глобального для країни значення, яка потребує термінового втручання на рівні держави і зміни самого підходу до користування землею аграрними підприємствами.

«Тернопільський кар’єр» став першою в Україні компанією з системним виготовленням гранульованого вапняку GRANTER для розкислення ґрунту з власної сировини, що дозволяє забезпечувати контроль якості на всіх етапах виробництва.

На умовах стратегічного партнерства з Цеппелін Україна, заснованого на довготривалій співпраці за період 2019-2021 рр.., реалізовувати програму оновлення техніки. Це дасть можливість збільшити обсяги виробництва до рівня 250 тис. т в місяць, наростити обсяги відвантаження до понад 3 тис. вагонів в місяць, що в результаті покращить якість готової продукції та швидкість і ритмічність навантаження.

Найціннішим ресурсом ПрАТ «Тернопільський кар’єр» є колектив кваліфікованих відповідальних спеціалістів, які забезпечують задоволення вимог та потреб партнерів компанії.

Мар’яна Сеник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *