Турнір з міні-футболу на Кубок Василя Гоцка вже у 44-й раз відбувся у селі Лозова. Перед початком змагань до присутніх звернувся Байковецький сільський голова Анатолій Кулик. Він побажав усім учасникам турніру перемоги та видовищної гри, а глядачам – задоволення.

У змаганні взяли участь п’ять місцевих команд: «Юність», яка й стала переможцем, «Урожай», «Набережна», «Джерело» і «Дизель». Кращі гравці турніру та учасники команди «Юність» отримали від організаторів призи та спортивний інвентар. Їх вручив заступник сільського голови Віктор Пулька.

Пам’ятні дарунки учасникам турніру також вручила директорка місцевого агропідприємства «Дружба» Наталія Янкевич.

Нагадаємо, що у сімдесятих роках минулого століття футбольна команда із села Лозова, яку організували брати Гоцки, була незмінним переможцем різноманітних турнірів, а Лозова тоді по праву іменувалась кубковою столицею Тернопільського району. Душею команди і її граючим тренером тривалий час був мешканець цього села Василь Гоцко. Крім футболу Василь Дмитрович серйозно займався важкою атлетикою, де досягнув вагомих результатів. Після закінчення спортивної кар’єри штангіста приєднався до рідних братів – Івана, Дмитра, Мирона і Петра, котрі активно грали у футбол.

У 1976 році Василь організував перший турнір з міні-футболу «Кубок Лозови», який і до цього часу щорічно проводиться в останні вихідні червня при будь-якій погоді і є традиційним для лозівської громади. Але, на жаль, сталася трагедія: Василь Дмитрович, улюбленець футбольної громадськості загинув в автомобільній аварії. Після цієї сумної події лозівчани перейменували турнір «Кубок Лозови» на турнір з міні-футболу на Кубок імені Василя Гоцка на знак його світлої пам’яті та внесок у розвиток футболу на Тернопільщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *