У тернополян з’явилася нагода із користю позбутися непотрібного взуття, одягу та техніки. У місті встановили спеціальні контейнери для благодійності, куди можна віднести свої старі речі, допомігши малозабезпеченим. Для зручності контейнери розміщені у різних мікрорайонах міста: на вул. Острозького, 32 (навпроти шкірно-венерологічного диспансеру),  на вул. Громницького (біля супермаркету «Сільпо»), мікрорайон «Дружба», на  вул. Петрушевича 1, (біля церкви Зарваницької Матері Божої УГКЦ), Парк Слави.

  • Один контейнер був іще на проспекті Злуки, 57 (біля магазину “Одежина”),але він тимчасово не працює, – зауважує керівник БФ”Міжнародний Фонд Добрих Людей” Ігор Костюк.

 

Як все починалось? Проект студента, громадського активіста Віктора Гуньки «Контейнери для благодійності» минулого року став одним із переможців «Громадського бюджету». Проте він полягав тільки у закупівлі контейнерів, не маючи ніякого логічного продовження. Тому до справи долучили куратора центру благодійності у м. Тернопіль Ігоря Костюка, який спільно з громадськими організаціями та міською радою ще у 2015 році  заснував центр допомоги малозабезпеченим.

– Наш офіс тоді функціонував як буферна зона. Люди приносили одяг, іграшки, книги, а волонтери все розсортовували і передавали тим, хто потребував. Так ми працювали до 2017 року, поки проект Віктора Гуньки не переміг у “Громадському бюджеті”. Після закупівлі контейнерів їх передали нашому центру допомоги “Міжнародний фонд добрих людей” у  безоплатне користування, – розповідає пан Ігор. –  Ми ними опікуємося, координуємо, куди саме поставити контейнери, домовляємось із підприємцями, коли одяг забирати та розсортовувати. Сьогодні цей проект не має бюджетного фінансування, все відбувається суто на волонтерських засадах.
За адресою вул. Князя Острозького, 32 щонеділі з 11:00 по 18:00 волонтери “Міжнародного фонду добрих людей” видають речі потребуючим і всіх закликають не бути байдужими до чужих проблем.
– Хочемо подякувати тернополянам, які приносять одяг у хорошому стані,  бо наразі у нас немає можливості його прати чи дезінфікувати. Також закликаємо благодійників, організації, активістів та небайдужих людей до співпраці. Кому треба одяг – приїжджайте і беріть, вистачить усім! Якщо ж ви хочете зробити добру справу – телефонуйте! Ми готові консультувати, як це зробити найбільш продуктивно, – закликає пан Ігор.

Валерія Чічірко

 

2 коментар до “Контейнери благодійності: звільни шафу – наповни чиєсь життя!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *